+380 (66) 872-68-84
+380 (66) 872-68-84




Ленточная шлифовальная машина Eltos ЛШМ-1250 (гарантия 12 месяцев)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтернет-магазин Батько пропонує вашій увазі - Ленточная шлифовальная машина Eltos ЛШМ-1250.
Стрічкова шліфмашина ELTOS ЛШМ - 1250 використовується для шліфування великих дерев'яних, пластикових або металевих поверхонь, відмінно справляється з видаленням старої фарби і слідів іржі.
Особливості:
- Регулювання кількості обертів
- Можливість підключення пилозбірника або пилососа
- Ергономічний дизайн
- Зручна і надійна конструкція
- Висока потужність двигуна
- Можливість стаціонарного встановлення
Комплектація:
- Стрічкова шліфувальна машина ELTOS ЛШМ - 1250
- Платформа і кріплення для стаціонарного встановлення
- Перехідник під пилосос
- Мішок-пилозбірник
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | ELTOS |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
Інтернет-магазин Батько - це товари для справжньго чоловіка. Наш магазин, це твій вірний помічник у всіх сферах життя.
Заходь, будє ще більше ;)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eltos |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | ленточная |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.5 |
| Гарантия (мес) | 12 |
| Доставка/Оплата | Наложенный платеж, Оплата на карту, Срок доставки 1-3 дня |
| Класс защиты корпуса | IP20 |
| Класс инструмента | Полупрофессиональный |
| Комплектация | Гарантийный талон, Инструкция по эксплуатации, Картонная упаковка, Пылесборный мешок, Шлифовальная лента |
| Мощность, Вт | 1250 |
| Напряжение (В) | 220-240 |
| Размер шлифовальной ленты (мм) | 533/76 |
| Скорость протяжки ленты (м/мин) | 120-380 |
| Тип питания | От сети |
| Частота тока (Гц) | 50 |
| регулировка оборотов | Да |
- Цена: 2 537 ₴
- В наличии
- Код: 101028
2 537 ₴
+380 (66) 872-68-84
Ілля
- +380 (66) 872-68-84
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье10:0016:00


