+380 (66) 872-68-84
+380 (66) 872-68-84
-5%






Шуруповерт аккумуляторный Grand ДА-12Li DFR (гарантия 12 месяцев, съемный патрон)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтернет-магазин Батько пропонує вашій увазі - Шуруповерт аккумуляторный Grand ДА-12Li DFR.
Аккумуляторный шуруповерт Grand ДА -12 Li / DFR створений для вкручування і викручування кріпильних виробів різного типу. Головна особливість інструменту - швидкознімний патрон, який дає змогу швидко та легко змінити оснащення.
Особливості:
- Літієвий акумулятор (12 вольт, 2А./год.)
- Плавне регулювання обертів
- 15 режимів тріскачки
- режим свердління
- Підсвічування
- Гумові вставки на рукоятці
- Швидка зарядка акумуляторів (60 хвилин)
- Дві швидкості редуктора
Комплектація:
- Аккумуляторный шуруповерт Grand ДА -12 Li / DFR
- Зарядний пристрій
- Акумулятор - 2 шт.
- Картонна упаковка
- Кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Grand |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехия |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інтернет-магазин Батько - це товари для справжньго чоловіка. Наш магазин, це твій вірний помічник у всіх сферах життя.
Заходь, будє ще більше ;)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Виды шуруповёртов: | Аккумуляторные |
- Цена: 1 434 ₴
- В наличии
- Код: 002002
1 509 ₴
1 434 ₴
+380 (66) 872-68-84
Ілля
- +380 (66) 872-68-84
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье10:0016:00


