


Казан чугунный азиатский, с крышкой-сковродой, 8 л
Азіатський чавунний казан ємністю 8 л
Призначений для приготування страв на багатті або мангалі, що потребують гасіння, томлення та приготування у власному соку.
Товсті стінки та напівсферичне дно акумулюють тепло по всій поверхні казана, та сприяють рівномірному приготуванню їжі. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну, смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат
Останнім часом популярним став універсальний посуд. У комплекті йде автентична, вдосконалена та практична у користуванні Кришка-сковорода, яка стане незамінним та оригінальним доповненням до вашого казану.
Чавунний казан з кришкою-сковородою стійкий до пошкоджень. Незамінний помічник у поході, на дачі та відпочинку на природі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brizoll |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7.21 кг |
| Диаметр | 360 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Объем | 8 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенок казана | 3.8 мм |
- Цена: 2 050 ₴
- Готово к отправке
- Код: Briz8кс
2 450 ₴
2 050 ₴
- +380 (66) 872-68-84
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье10:0016:00


