




Узбекський чавунний казан Наманганський 10 л Кругле дно
Інтернет-магазин Батько пропонує вашій увазі - Узбецький чавунний казан 10 л.
Такий вид традиційного середньоазіатського посуду як чавунний узбецький казан наманганський 10 л здавна використовувався для приготування численних страв, які вимагають тривалого томління. Неймовірно смачними в ньому виходять юшка, лагман, шурпа і, зрозуміло, плов. Модель зроблена з високоякісного чавуну, внутрішня поверхня, як і сотні років тому, шліфується та полірується вручну.
Об'єму в 10 літрів достатньо для того, щоб досхочу нагодувати велику родину або компанію близьких друзів, тому її часто вважають за краще купити як подарунок. Пласке днище дозволяє експлуатувати посуд на звичайній плиті чи мангалі. Завдяки чавуну, стінки казана прогріваються досить повільно, але їжа зберігає свій аромат та смак, а також довгий час залишається теплою.
Переваги посуду:
- якісний, правильно оброблений чавун практично повністю виключає пригорання шматочків їжі;
- стійкий до високих температур і не схильний до деформації;
- здатний служити багато років;
- кришка, завдяки якій жир не розлітається кухнею.
Інтернет-магазин Батько - це товари для справжньго чоловіка. Наш магазин, це твій вірний помічник у всіх сферах життя.
Заходь, будє ще більше ;)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Наманган Шарбати |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 165 мм |
| Диаметр | 390 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 10 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
- Цена: 2 300 ₴
- В наличии
- Код: 100516
2 900 ₴
2 300 ₴
- +380 (66) 872-68-84
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье10:0016:00







