




Електропила ланцюгова Yamamoto ECS 3526 2600w. (шина 405 мм, крок ланцюга 3/8)
Інтернет-магазин Батько пропонує вашій увазі - Електропила ланцюгова Yamamoto ECS 3526.
Електропила Yamamoto ECS-3526 — маленька за розмірами та легка електропилка, зручна під час обрізання дерев і розпилювання колод не дуже великого діаметра.
Апарат має чудовий ергономічний дизайн із боковим розташуванням двигуна, завдяки чому досягається чудове балансування.
Така конструкція дає змогу виконувати тривалі роботи, оскільки навантаження на оператора доводиться мінімальне. Додатковий комфорт забезпечить наявність кнопки фіксації пуску.
Цей інструмент обладнаний надійним двигуном потужністю 2600 Вт, який забезпечує високу швидкість обертання ланцюга — 13,5 м/сек. Корпус пили виготовлений із якісного та ударостійкого матеріалу.
Ефективна антивібраційна система дає змогу працювати максимально комфортно. Завдяки надійному автоматичному оливному насосу забезпечується ефективне змащення ланцюга та шини.
Особливості:
- Висока потужність
- Автоматичне змащення ланцюга
- Підвищений ресурс двигуна
- Збалансована конструкція
- Гумові вставки на ручках
- Сучасний дизайн і мала вага
- Поперечне розташування двигуна
- Високоякісний протиударний пластик
- Розпил можна робити в будь-якому положенні пили
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 2600 Вт
- Довжина шини — 350 мм
- Крок ланцюга — 3/8 дюймів
- Швидкість обертання ланцюга — 13,5 м/сек
- Об'єм оливного бака — 0,2 л
- Тип оливного насоса — Автоматичний
- Вага — 4 кг
- Комплектація
- Електропила Yamamoto ECS-3526
- Шина 35 см 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Ключ
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
Інтернет-магазин Батько - це товари для справжньго чоловіка. Наш магазин, це твій вірний помічник у всіх сферах життя.
Заходь, будє ще більше ;)
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yamamoto Kogaku |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 110 мл |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
- Цена: 2 150 ₴


