+380 (66) 872-68-84
+380 (66) 872-68-84

Чавунний Узбекський казан Наманганський 125 л. кругле дно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Казан чавунний товстостінний. Товщина стінки 8 мм
Виливання даного казану відбувається вручну, діаметр у кожного відрізняється. Приблизно - 880 мм
Глибина - 310 мм
Основними перевагами цього посуду є:
- ідеально гладка внутрішня поверхня та дуже товсті стінки (8-9 мм);
- довговічність – посудом без проблем можна користуватися десятиліттями;
- висока міцність – виріб стійкий до механічних пошкоджень та перепадів температур;
Особливості застосування – їжа довго залишається гарячою та не підгоряє;
Висока теплопровідність матеріалу
Вага - 60 кг
Не комплектується кришкою!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Высота | 310 мм |
| Диаметр | 880 мм |
| Крышка | Нет |
| Материал | Чугун |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
- Цена: 15 000 ₴
- В наличии
- Код: 021-11
15 000 ₴
+380 (66) 872-68-84
Ілля
- +380 (66) 872-68-84
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье10:0016:00


