+380 (66) 872-68-84
+380 (66) 872-68-84
-5%








Чавунний казан Наманганський 8 л. з кришкою сковородою
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чавунний узбецький казан має товщину стінки 8 мм. 100% чавун!
Даний виробник вважається одним із найкращих у себе на батьківщині в Узбекистані.
Комплектується кришкою-сковорідкою, висота кришки - 9 см.
Справжній оригінальний узбецький казан — внутрішня поверхня виконана шліфуванням ручним способом.
Діаметр казана - 37 см
Даний виробник вважається одним із найкращих у себе на батьківщині в Узбекистані.
Комплектується кришкою-сковорідкою, висота кришки - 9 см.
Справжній оригінальний узбецький казан — внутрішня поверхня виконана шліфуванням ручним способом.
Діаметр казана - 37 см
Рекомендовані правила користування чавунним посудом:
- Перед першим використанням чавунний казан необхідно прожарити протягом 60 хвилин при температурі 100 градусів з використанням соняшникової олії до повного вигоряння виробничої олії.
- Рекомендуємо при прожарюванні використовувати цибулю (видаляє запах)
- Перший раз у казані готувати картоплю по-сільському.
- У чавунному посуді не рекомендується зберігати їжу.
- Після приготування необхідно помити казан теплою водою без використання миючого засобу
- Перед тим як поставити казан на зберігання, рекомендується змастити його тонким шаром олії.
- Рекомендується зберігати казан у сухому місці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 8 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 160 мм |
| Диаметр | 370 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 8 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
- Цена: 4 090 ₴
- В наличии
- Код: UZ2-08
4 300 ₴
4 090 ₴
+380 (66) 872-68-84
Ілля
- +380 (66) 872-68-84
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье10:0016:00


