+380 (66) 872-68-84
+380 (66) 872-68-84

Чавунний Узбекський казан Наманганський 4,5 л
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний узбекський наманганський казан, всередині відшліфований
- невеликий розмір - ідеальний для дому;
- універсальність;
- наявність кришки;
- демократична ціна.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 5 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 135 мм |
| Диаметр | 310 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 4 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
- Цена: 1 800 ₴
- В наличии
- Код: 47-7445
1 800 ₴
+380 (66) 872-68-84
Ілля
- +380 (66) 872-68-84
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье10:0016:00


