+380 (66) 872-68-84
+380 (66) 872-68-84

Чавунний казан Наманганський 6 л. з алюмінієвою кришкою
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для приготування найсмачніших страв середньоазіатської кухні необхідно обов'язково придбати чавунний узбецький казан наманганський 6 л.
- форму днища підбирайте відповідно до сфери застосування (відкритий вогонь, варильна панель);
- матеріал виготовлення – тільки чавун;
- обсяг - розраховується виходячи з кількості порцій;
- комплектація – алюмінієва кришка
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 7 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 150 мм |
| Диаметр | 330 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 6 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
- Цена: 1 700 ₴
- В наличии
- Код: UZ06
1 700 ₴
+380 (66) 872-68-84
Ілля
- +380 (66) 872-68-84
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье10:0016:00


