




Афганський казан-скороварка на 8 літрів графіт RASHKO BABA (Для відкритого вогню)
Інтернет-магазин "Батько" пропонує до вашої уваги — Афганський казан-скороварка на 8 літрів комбінований RASHKO BABA (Для відкритого вогню).
Афганський казан - різновид каструлі з кришкою. За рахунок максимальної герметичності всередині металевої ємності створюється певний тиск. Завдяки цьому вода швидко нагрівається, а страви готуються за коротший проміжок часу (у 2-3 рази швидше). Мрієте, щоб страви мали неймовірний смак, при цьому зберегли вітамінний склад та привабливий зовнішній вигляд? У такому випадку варто купити універсальний афганський казан і виділити йому почесне місце серед "кулінарного приладдя".
Купити афганський казан в Україні коштує всім, хто насамперед планує походи до гірської місцевості. Адже в умовах низького атмосферного тиску рідина закипає набагато довше, що ускладнює приготування їжі.
Характеристики
- Виробник: RASHKO BABA Ltd.
- Об'єм: 6 л
- Вага: 5 кг.
- Товщина стін: 11 мм.
- Матеріал: алюміній
- Висота: 360 мм.
- Робочий тиск 1,5 атм.
- Робоча°t: 120 °C.
- Діаметр низу: 190 мм.
- Діаметр верх: 155-170 мм.
- Діаметр центру: 235 мм.
Інтернет-магазин "Батько" — це товари для справжнього чоловіка. Наш магазин — це твій вірний помічник у всіх сферах життя.
Заходьте, буде ще більше ;)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 4 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 235 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 12 мм |
| Товщина стінок казана | 10 мм |
- Ціна: 2 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: АК8Г
3 500 ₴
2 900 ₴
- +380 (66) 872-68-84
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0016:00



