




Афганський казан-скороварка на 12 літрів комбінований RASHKO BABA (Для плити)
Інтернет-магазин "Батько" пропонує до вашої уваги — Афганський казан-скороварка на 12 літрів комбінований RASHKO BABA (Для плити).
Завдяки такій кришці під час роботи у внутрішньому обсязі афганського казана утворюється підвищений тиск, що призводить до зростання температури кипіння води. В результаті цього продукти готуються за більш високої температури, ніж у звичайній каструлі або мультиварці. Це призводить до значного скорочення часу приготування. Оскільки їжа не окислюється повітря під впливом тепла, то зберігається яскравий колір приготовлених овочів.
Фактичний об'єм - 9,5 л
Характеристики:
- Висота з кришкою (мм): 390
- Висота без кришки (мм): 230
- Ширина (мм): 287
- Діаметр дна (мм): 200
- Товщина дна (мм): 11
- Вага: 5,5 кг.
Додатково можна придбати:
- Тринога
- Чохол на казан
- Книга рецептів
- Силіконовий ущільнювач
Інтернет-магазин "Батько" — це товари для справжнього чоловіка. Наш магазин — це твій вірний помічник у всіх сферах життя.
Заходьте, буде ще більше ;)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Узбекистан |
| Вага | 5 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 230 мм |
| Висота з кришкою | 390 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: АК12К
3 900 ₴
3 300 ₴
- +380 (66) 872-68-84
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0016:00


